Pracownicy

Pracownicy naukowo-dydaktyczni

dr inż. Tomasz Hardy, p.o. Kierownika Zakładu
pok. 254; bud. A-4
e-mail: tomasz.hardy@pwr.edu.pl
tel. 71 320 20 49
Hardy_Tomasz
Dr hab. inż. Halina-Pawlak Kruczek, prof. PWr
pok. 253;  bud. A-4
e-mail: halina.kruczek@pwr.edu.pl
tel. 71 320 39 42
zdjęcie dr hab. inż. Haliny Pawlak-Kruczek
dr inż. Marcin Baranowski
pok. 252; bud. A-4
e-mail: marcin.baranowski@pwr.edu.pl
tel. 71 320 27 29
zdjęcie Marcina Baranowskiego
dr hab. inż. Norbert Modliński
pok. 303; bud. A-4
e-mail: norbert.modlinski@pwr.edu.pl
tel. 71 320 34 01
Modliński_Norbert
dr inż. Zbigniew Modliński
pok. 302; bud. A-4
e-mail: zbigniew.modlinski@pwr.edu.pl
tel. 71 320 23 24
Modliński_Zbigniew
dr inż. Krzysztof Mościcki
pok. 254; bud. A-4
e-mail: krzysztof.moscicki@pwr.edu.pl
tel. 71 320 20 49
Mościcki_Krzysztof
dr inż. Paweł Rączka
pok. 304; bud. A-4
e-mail: pawel.raczka@pwr.edu.pl
tel. 71 320 41 15
Rączka_Paweł
dr inż. Michał Ostrycharczyk
pok. 252; bud. A-4
e-mail: michal.ostrycharczyk@pwr.edu.pl
tel. 71 320 27 29
Ostrycharczyk_Michał
dr inż. Monika Tkaczuk-Serafin
pok. 251; bud. A-4
e-mail: monika.tkaczuk@pwr.edu.pl
tel. 71 320 32 20
zdjęcie Monika Tkaczuk-Serafin PWr
dr inż. Mateusz Wnukowski
pok. 121; bud. A-4
e-mail: mateusz.wnukowski@pwr.edu.pl
tel. 71 320 42 69
Wnukowski_Mateusz

Pracownicy emerytowani

prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kordylewski
pok. 206; bud. A-4
e-mail: wlodzimierz.kordylewski@pwr.edu.pl
tel. 71 320 34 44
dr inż. Ryszard Głąbik
pok. 305; bud. A-4
e-mail: ryszard.glabik@pwr.edu.pl
tel.: 71 320 41 52
Głąbik_Ryszard

Pracownicy techniczni i zatrudnieni w projektach

inż. Wiesław Ostropolski
pok. 118; bud. A-4
e-mail: wieslaw.ostropolski@pwr.edu.pl
tel. 71 320 36 91
Ostropolski_Wiesław
mgr inż. Michał Czerep
pok. 122; bud. A-4
e-mail: michal.czerep@pwr.edu.pl
tel. 71 320 21 94
Czerep_Michał
inż. Mateusz Kowal
pok. 306; bud. A-4
e-mail: mateusz.kowal@pwr.edu.pl
tel. 71 320 30 25
Kowal_Mateusz

Doktoranci

mgr inż. Łukasz Niedźwiecki
pok. 301 b; bud. A-4
e-mail: lukasz.niedziwiecki@pwr.edu.pl
tel. 71 320 21 81
mgr inż. Krystian Krochmalny
pok. 306; bud. A-4
e-mail: krystian.krochmalny@pwr.edu.pl
tel. 71 320 30 25
Krochmalny_Krystian
mgr inż. Jakub Mularski
pok. 301; bud. A-4
e-mail: jakub.mularski@pwr.edu.pl
tel. 71 320 21 81
indeks